Sobotným turnajom v Krupine sme ukončili prípravné zápasy pred sezónou

2. októbra 2023

Od prvého turnaja v Mošovciach až po posledný septembrový deň sa naše dievčatá všetkých vekových kategórií pripravovali na novú ligovú sezónu.

Staršie žiačky a kadetky mali pomerne krátke prázdniny, pretože už od 24. júla sa o ne staral náš kondičný tréner Lukáš Novotný. Letná príprava sa nám prelínala s „beachovou“ sezónou, ktorej sme sa venovali v predchádzajúcom článku.

Kadetky počas piatich víkendov absolvovali 3 turnaje: v Mošovciach, v Spišskej Novej Vsi a domáci Turčiansky pohár v Martine.

Staršie žiačky pod vedením A. Jurkeníkovej cestovali na dvojdňový turnaj do Pezinka a na turnaj do Krupiny. Tieto turnaje boli kvalitne obsadené až dvanástimi tímami na turnaj.

Staršie žiačky, ktoré sa predstavia v II. triede sa zohrávali na turnaji v Púchove, kde sa opäť hralo až na troch ihriskách s dvanástimi družstvami.

Mladšie žiačky začali letnú prípravu omnoho skôr oproti plánu, pretože hneď 1. septembra vycestovali na turnaj do Krupiny. Novú zostavu a herný systém sme ladili na domácom Turčianskom pohári spoločne s kadetkami na gymnáziu J. Lettricha.

Prípravné obdobie máme za sebou a tešíme sa na jesennú časť ligy, v ktorej si prajeme uhrať solídne miesta v tabuľke, aby sme mali otvorené dvere zo základnej časti do semifinálovej časti.

Všetci v klube robíme maximum preto, aby bol volejbal v našom meste na vysokej úrovni. Budeme radi, keď sa nám odmeníte skvelou diváckou kulisou (nielen) na domácich zápasoch.

O VK TASK

vkweb

SLEDUJTE NÁS AJ NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

VK Task V ČÍSLÁCH

29 Ročná tradícia
8 tímov v sezóne 23/24
130 členov v sezóne 23/24

© 2022 - Internetové stránky vytvorila marketingová agentúra KAPA Studio s.r.o.