Nesieme si 3. miesto z MSR U14 v plážovom volejbale

25. septembra 2023
Prvá beachvolejbalová sezóna nášho klubu vyšla nad očakávania

 

Od začiatku letných prázdnin si naše hráčky vo vekových kategóriách U14, U16 a U18 užívali horúci piesok, slnko a volejbal. Naša beachvolejbalová tour bola v celku náročná a dievčatá cestovali od východu po západ, presnejšie od Prešova po Bratislavu.

Náš klub na plážovej mape Slovenska zviditeľnili:
Gallová A., Knapková, Novanská, Pašková S., Uhlárová, Bruncková, Hošalová, Zibolenová, Pálffyová, Száraz, Balážová, Kacianová (v halovom volejbale klub VA UNIZA Žilina) a naša najúspešnejšia dvojička Čverčková & Pernicová (v halovom volejbale klub OŠK L. Lúčka).

Dvojička Čverčková Timea & Pernicová Rebecca

Baby to vzali tento rok vcelku vážne a pravidelne sa zúčastňovali turnajov vo svojej vekovej kategórii U14. Svoje úsilie počas 3 mesiacov premenili na pódiové umiestnenia:

2x 1. miesto, 2x 2. miesto, 2x 3. miesto

Bronzové medaily nám cinkli aj na záverečnom turnaji, kde až 24. tímov bojovalo o celkový titul majstra Slovenska. Timke s Beky ušlo finále iba o vlások, keď v semifinále prehrali v tajbrejku. Napokon sa tešili v poslednom zápase sezóny zo zisku prvého cenného kovu.

Dievčatá trénovali celé leto pod vedením F. Ertelta a A. Jurkeníkovej.

 

Volejbalové vzory nadosah

V rámci Niké Summer Beach Tour sa naše dievčatá stretli s beachvolejbalovou špičkou na Slovensku 15. a 16. júla vo Valči. Náš klub už druhý rok vypomáha pri organizovaní tohto turnaja. Aj týmto spôsobom približujeme beach dievčatám, aby na vlastnej koži zažili „veľký volejbal“.

O VK TASK

vkweb

SLEDUJTE NÁS AJ NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

VK Task V ČÍSLÁCH

29 Ročná tradícia
8 tímov v sezóne 23/24
130 členov v sezóne 23/24

© 2022 - Internetové stránky vytvorila marketingová agentúra KAPA Studio s.r.o.